ICT Pro - Information and Communication Technologies Professional Services

AKTUÁLNĚ

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

vzhledem k aktuální situaci v ČR jsme přijali nová opatření o dočasném zastavení veškerých činností, které by mohly ohrozit zdraví jak našich zaměstnanců, lektorů, tak Vás nebo Vašich zaměstnanců.

S platností od pondělí 16.3.2020 do ukončení mimořádných vládních opatření jsme nuceni uzavřít naše pobočky v Brně a v Praze. Případné náhradní termíny s Vámi budeme průběžně konzultovat dle vývoje situace v ČR. Po tuto dobu jsme připraveni kurzy nadále zajišťovat ve virtuální online formě.

Vnímáme naše rozhodnutí jako zodpovědný krok, a pevně věříme, že u Vás toto naše rozhodnutí najde pochopení a podporu.Společnost ICT Pro zajišťuje komplexní služby v oblasti firemního vzdělávání, profesních certifikací, dotačního managementu a HR outsourcingu.

ICT Pro je na trhu od roku 1992; poskytovatelem služeb v oblasti vzdělávání je firma od roku 1995. Během své více než 25leté vzdělávací praxe společnost ICT Pro získala zkušenosti v mnoha oborech a odvětvích a svoji pečlivou a poctivou prací si postupně vytvořila kvalitní dlouhodobé vztahy s více než 1000 stálými klienty a obchodními partnery.

Kompletní ucelenou nabídků kurzů naleznete na našich vzdělávacích portálech:

  • www.skoleni-ict.cz - školení zaměřená na oblast informačních a komunikačních technologií (ICT)
  • www.skoleni-softskills.cz - školení rozvoje měkkých dovedností (Soft skills): kurzy a workshopy v oblasti profesního i osobnostního rozvoje

Váš tým ICT Pro: „Alter for the Better“… „Vzděláváním k profesionalitě“