ICT Pro - Information and Communication Technologies Professional Services

AKTUÁLNĚ

Vážení zákazníci a obchodní partneři,

vzhledem k aktuální situaci v ČR jsme přijali nová opatření o dočasném zastavení veškerých činností, které by mohly ohrozit zdraví jak našich zaměstnanců, lektorů, tak Vás nebo Vašich zaměstnanců.

S platností od pondělí 16.3.2020 do (zatím) pátku 27.3.2020 rušíme plánované kurzy a přesouváme je na náhradní termíny, které s Vámi budeme konzultovat hned, jakmile se situace stabilizuje. O kurzech plánovaných po datu 27.3.2020 Vás budeme informovat nejpozději v pondělí 23.3.2020, kdy bude jasnější, jak se dále situace v ČR vyvíjí. Po tuto dobu jsme připraveni kurzy v případě zájmu nadále zajišťovat ve virtuální online formě.

Přestože by bylo v našich silách školení zajistit v podmínkách stanovených vládním opatřením, vnímáme naše rozhodnutí jako zodpovědný krok, a pevně věříme, že u Vás toto naše rozhodnutí najde pochopení a podporu.Společnost ICT Pro zajišťuje komplexní služby v oblasti firemního vzdělávání, profesních certifikací, dotačního managementu a HR outsourcingu.

ICT Pro je na trhu od roku 1992; poskytovatelem služeb v oblasti vzdělávání je firma od roku 1995. Během své více než 25leté vzdělávací praxe společnost ICT Pro získala zkušenosti v mnoha oborech a odvětvích a svoji pečlivou a poctivou prací si postupně vytvořila kvalitní dlouhodobé vztahy s více než 1000 stálými klienty a obchodními partnery.

Kompletní ucelenou nabídků kurzů naleznete na našich vzdělávacích portálech:

  • www.skoleni-ict.cz - školení zaměřená na oblast informačních a komunikačních technologií (ICT)
  • www.skoleni-softskills.cz - školení rozvoje měkkých dovedností (Soft skills): kurzy a workshopy v oblasti profesního i osobnostního rozvoje

Váš tým ICT Pro: „Alter for the Better“… „Vzděláváním k profesionalitě“