ICT Pro - Information and Communication Technologies Professional Services

AKTUÁLNĚ

Vážení obchodní přátelé,

pořádání prezenčních školení je po dlouhých měsících opět povoleno. Účast na prezenčních kurzech je umožněna osobám, které splňují podmínky stanovené aktuálním vládním nařízením. Podrobnosti naleznete zde.
Převážná část našich školení bude nyní realizovaná hybridní formou a je tedy na vašich preferencích, zda se rozhodnete využít našich učeben prezenčně, nebo se do učebny připojíte virtuálně.

Těšíme se na Vás,
Tým ICT ProSpolečnost ICT Pro zajišťuje komplexní služby v oblasti firemního vzdělávání, profesních certifikací, dotačního managementu a HR outsourcingu.

ICT Pro je na trhu od roku 1992; poskytovatelem služeb v oblasti vzdělávání je firma od roku 1995. Během své více než 25leté vzdělávací praxe společnost ICT Pro získala zkušenosti v mnoha oborech a odvětvích a svoji pečlivou a poctivou prací si postupně vytvořila kvalitní dlouhodobé vztahy s více než 1000 stálými klienty a obchodními partnery.

Kompletní ucelenou nabídků kurzů naleznete na našich vzdělávacích portálech:

  • www.skoleni-ict.cz - školení zaměřená na oblast informačních a komunikačních technologií (ICT)
  • www.skoleni-softskills.cz - školení rozvoje měkkých dovedností (Soft skills): kurzy a workshopy v oblasti profesního i osobnostního rozvoje

Váš tým ICT Pro: „Alter for the Better“… „Vzděláváním k profesionalitě“