Proč si nás vybrat


1. STABILITA A ZKUŠENOSTI SPOLEČNOSTI NA TRHU VZDĚLÁVÁNÍ ICT

ICT Pro je na trhu od roku 1992, poskytovatelem školení a služeb IT formou IT vzdělávacího střediska je od roku 1995. Během své existence společnost vyškolila stovky kurzů pro více než 10 000 posluchačů z mnoha desítek firem.

2. KOMPLEXNÍ NABÍDKA SLUŽEB – ŠIROKÉ PORTFOLIO SLUŽEB ICT

ICT Pro nabízí IT podporu, outsourcing a správu sítí různých platforem a operačních systémů, dále pak tvorbu rozsáhlých webových projektů a rovněž služby v oblasti vývoje náročných SW aplikací a v neposlední řadě i v oblasti HW a správy síťových prvků. Vedle těchto služeb je pro ICT Pro nosným oborem konzultační a školicí činnost. Nabízíme počítačové kurzy pro uživatele, programátory, grafiky, správce sítí a systémů a to až po top ICT experty. Jedná se asi o 500 druhů školení Microsoft, IBM, HP, Cisco, VMware, Oracle, Citrix, Check Point, Sun, Novell, SAP, Avaya, 3COM, Nortel a dále pak Linux / Unix, Internetworking, bezpečnost IT, komunikační a VoIP technologie, ITIL, Prince, normy ISO, grafika a DTP.

3. KVALITNÍ LEKTORSKÝ TÝM – CERTIFIKACE A KREDITY

Pro zajištění ICT služeb využíváme kvalitních profesionálů s bohatými zkušenostmi z každodenní praxe se správou rozsáhlých sítí a systémů, s vývojem náročných webových a desktopových aplikací a rovněž osvědčených z mnoha realizovaných ICT školení. Tito naši špičkoví odborníci jsou navíc držiteli řady certifikací a technických titulů klíčových IT firem a svými zkušenostmi, hloubkou svojí erudice i šíří svého odborného záběru tak garantují nejen kvalitu a intenzitu poskytovaných služeb a školení, ale i patřičný nadhled a efektivní řešení ICT problémů v širokých souvislostech.

 • BlueCoat (BlueCoat System Engineer)
 • BlueCoat (BlueCoat System Engineer)
 • Cisco (Cisco CCNA, CCDA , Cisco Network Management Specialist, CCNP , CCSP, Advanced R&S Solutions specialist, CCIE; Cisco Certified Voice Professional: CCVP…)
 • Citrix (CCAA, CCEE, CCI)
 • HP (HP Certified System Administrator, HP Certified Advanced System Administrator)
 • Check Point (CCSA, CCSE)
 • IBM (IBM Certified Specialist, IBM Certified Instructor, IBM Cognos 8 BI Technical Specialist)
 • Juniper (JNCIA, JNCIS)
 • Linux (RHCA, RHCE, LPI)
 • Microsoft (MCSA, MCDBA, MCDST, MCITP, MCSE, MCT, MCA, MVP)
 • Oracle (Oracle DBA Certified Professional, OCA, OCE)
 • Radware (Radware System Engineer)
 • SAP (Certified SAP consultants)
 • VMware (VCP, VMware vExpert)

4. FLEXIBILITA, PÉČE O ZÁKAZNÍKY, ZÁRUKA ZÍSKANÝCH ZNALOSTÍ

Termíny kurzů jsou vzájemně dohodnuty dle Vašich potřeb a našich možností. Jsme připraveni i v běžných kurzech komunikovat o výběru témat, přizpůsobovat tempo výuky vstupním znalostem Vašich pracovníků a pořádat pro Vás high-end workshopy na vybraná témata za výhodné ceny. V případě potřeby nebo zájmu našich klientů jsme připraveni naše kurzy realizovat v anglickém jazyce. Každému účastníkovi kurzu je k dispozici občerstvení po celou dobu školení včetně obědu v nedaleké restauraci přímo u nás v budově a to vše v ceně kurzu. Příjemná atmosféra a pohodlí jsou samozřejmostí na všech našich školeních. Na požádání zabezpečíme účastníkům kurzů i rezervaci ubytování. Na školeních často naši klienti získávají navíc zajímavé kontakty na odborníky, se kterými následně spolupracují i nad rámec vlastních školení. Záruka získaných znalostí umožňuje všem účastníkům našich kurzů bezplatně si zopakovat již absolvovaný kurz.

5. MODERNÍ PROSTORY - PŘEHLED TECHNICKÉHO VYBAVENÍ

Prostory školicího centra ICT Pro s.r.o. jsou umístěny v nové budově firmy COMGUARD Brně Žabovřeskách s vynikající dostupností jak z hlediska individuální automobilové dopravy, tak i MHD. V bezprostřední blízkosti budovy je rovněž možné bez problémů zaparkovat.
ICT Pro disponuje moderní počítačovou a projekční technikou, stejně jako kvalitním zázemím pro účastníky přednášek či školení. K dispozici je Vám několik moderně vybavených klimatizovaných učeben pro nejméně 12-16 studentů s kvalitním vybavením.
Součástí našeho vybavení je i mobilní učebna, se kterou jsme schopni zajistit kompletní počítačovou výuku i „v terénu“. Terénem se v tomto případě myslí např. výukové či zasedací prostory klienta, příp. pronajaté přednáškové síně či jiná relaxační zařízení.
Všechny počítače v učebnách jsou připojeny do sítě Internet. Rovněž je možné připojit vlastní notebook k Internetu pomocí bezdrátové sítě ICT Pro v kterékoliv z našich učeben.
Pro maximální pohodlí našich posluchačů jsou učebny klimatizovány.