Oracle

Oracle Corporation je mezinárodní IT firma, která se zabývá především vývojem databázového softwaru a školením těchto databázových technologií. Oficiální název jejich databázové platformy je Oracle Database. Přesněji řečeno, Oracle database management system – DBMS je moderní multiplatformní databázový systém s pokročilými možnostmi zpracování dat, vysokým výkonem a snadnou škálovatelností. Dnes spadá k produktům Oracle také technologie SUN a JAVA, které Oracle v roce 2010 získal.
ICT Pro poskytuje v oblasti Oracle technologií poradenství a odbornou pomoc při implementaci, správě a samotné tvorbě databázových systémů, včetně školení, konzultací a přípravy na certifikaci Oracle OCP, OCA a OCE. ICT Pro také poskytuje poradenství v oblasti (SUN) JAVA programování a JEE technologií a stejně tak nabízí i vývoj webových aplikací a Internetových portálů na bázi těchto vývojových platforem.

Pokud máte zájem o školení a kurzy na produkty společnosti Oracle, využijte naší ucelené nabídky, kterou naleznete na vzdělávacím portále www.skoleni-ict.cz.